* indicates required
Inapoi la toate joburile
Employee Happiness Coordinator

Căutpăm un Employee Happiness Coordinator vesel, isteţ şi cu pasiune pentru oameni, foarte organizat, care înţelege că recrutarea este mai mult Marketing decât clasicul HR şi care îşi doreşte un job care să îl provoace şi să îi schimbe viaţa. In bine...

Bucharest

Cine suntem?

Bookster este o companie inovatoare care schimbă modul în care citim si ne dezvoltam. Selectăm cele mai bune cărți din lume și le livrăm la biroul abonaților, pe baza unui abonament oferit de companie. Printre cele peste 180 de companii de top cu care lucrăm deja, sunt: Vodafone, Orange, BT, BCR, ING, BRD, Telekom, HP, Nestlé, Danone, eMAG, Mondelez, Endava, EY, KPMG, Genpact, etc.

Suntem o echipă de antreprenori tineri și veseli, cu o misiune comună: să inspirăm oamenii să își descopere visele și să le atingă.

Responsabilităţi

  • Vei fi arhitectul departamentului de HR – vei analiza procesele şi vei încerca să le îmbunătăţeşti în mod constant;
  • Vei coordona dezvoltarea colegilor în cadrul Bookster – de la recrutare până la engagement şi învăţare;
  • Vei ajuta Bookster să crească, recrutând întotdeauna #oamenifainişiisteţi;
  • Te vei asigura că angajaţii Bookster sunt mereu fericiţi şi vei organiza evenimente informale: Happy Hours, teambuilding sau petreceri surpriză.

Cum suntem noi?

  • Suntem cei care la şcoală îşi doreau întotdeauna să fie primii în clasă şi la olimpiade;
  • Ne provocam constant să facem lucrurile mai eficient şi mai isteţ;
  • Vrem să învăţăm ceva nou în fiecare zi şi Bookster ne oferă contextul pentru a face asta;
  • Pregătiți să îți dăm o bulină albă dacă ai 2-3 ani de experiență în HR.

Ce beneficii ai?

  • Un salariu foarte bun;
  • Bonuri de masă, abonamentul pentru mobil, abonament premium la clinicile Regina Maria;
  • Un mediu de lucru vesel;
  • Cele mai bune scaune de birou din lume;
  • Pauză de lectură zilnică;
  • Cafea bună și ceaiuri aromate;
  • „Healthy Bar” cu fructe proaspete, alune, migdale și alte semințe crude;
  • Happy Hours și teambuildinguri;
  • 3 cărți alese special pentru tine de către CEO-ul Bookster.

Cum aplici?

Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și îți dorești să crești alături de noi, te rugăm să urmezi pașii de mai jos. Omiterea unuia dintre ei duce la invalidarea aplicației.

Pasul 1. Lasă-ne CV-ul tău folosind butonul “Aplică acum”.

Pasul 2. Aplică pe site-ul Bookster folosind acest link.

Următoarea etapă în procesul de recrutare este un test de tip GMAT, cu 25 de întrebări.

Te așteptăm cu drag,

Read'n'Roll!

Aplica acum
Deadline: 30 august
Aplica acum
Strada Colței, nr. 8,
030246, București
+40 742 232 520